III Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Stacji Kontroli Pojazdów „ZIELONA” – sezon 2014/2015

38

5.  KOLEJKA – 10 stycznia 2015 r. (sobota)

LAS VEGAS – MOLA 1-2 (1-1)
Bartek Brandenburski – Jakub Bogusz, Piotr Jaszczyk

FAMA FIERO – DOK DALMET 0-4 (0-2)
Łukasz Lewandowski, Adrian Niemiec, Michał Lubicki, Krzysztof Rajski

RETOS – BOSHOKU 3-1 (1-0)
Bartłomiej Jeske, Przemysław Białkowski, Robert Chmielewski – Dawid Sosiński

DOK II DALMET – PERSONAL SYSTEM SER. 5-2 (5-0)
Rafał Ryś 2, Tobiasz Piechna 2, Bartłomiej Lenarcik – Wiktor Gajewski

 

TABELA PO 5 KOLEJKACH

MIEJSCE        DRUŻYNA                              MECZE       PUNKTY      BRAMKI

    1            DOK DALMET                             5               15             13-32        

    2            DOK II DALMET                          5               9               14-123   

    3            FAMA FIERO                              5               9               9-84   
   
    4            MOLA                                      5                8               9-65   

    5            RETOS                                     5                8              11-96   

    6            BOSHOKU                                 5                4              10-117   

    7            PERSONAL SYSTEM SERVICE        5                4              9-168   

    8            LAS VEGAS                               5                0              7-17 

 

Najlepsi strzelcy:

1. Paweł Kuta – Personal – 5 goli

2. Adrian Wajszczyk – Boshoku – 4 gole

3. Dominik Trepiak – Dok Dalmet – 4 gole

4.Tobiasz Piechna – DOK II Dalmet – 4 gole

5. Filip Zdonek- Fama Fiero – 3 gole

6. Marcin Pogorzała – Retos – 3 gole     

 

 

6 kolejka – 24.01.2015 r.

Las Vegas – Personal System Serwice    godz.16.00

DOK II Dalmet – Mola                          godz.16.30

DOK Dalmet  – Retos                           godz.17.00

Fama Fiero – Boshoku                         godz.17.30                                                               

Wszystkie mecze rozgrywane  są  w hali Gimnazjum Nr 7 ul. Św. Antoniego 43/45. 

Organizatorami mistrzostw jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.