Kolejny Stand-up Comedy Show w Tomaszowie Mazowieckim.

619
O ich wyjątkowości świadczy wiele sukcesów, np. wygrana pierwszej edycji POLSKIEJ LIGI STAND-UPU oraz zwycięstwo na ANTRAKT FESTIWALU. To, że są absolutną czołówką potwierdza również ich wywiad w programie „Dzień Dobry TVN”, a także organizowane przez nich rywalizacje komików o nazwie ARENA STAND-UPERÓW i prowadzona scena Stand-up  przez Karola Modzelewskiego w CENTRUM NAUKI KOPERNIKA na wydarzeniach pod tytułem „Wieczór dla dorosłych”.
 
Bękartów Stand-Up’u jest dwóch – Lotek i Karol a przyświecają im idee, które można streścić w słowach:

Sex, Kobiety, Rum, Wolność, Piraci.
 
Karol Modzelewski

Połowa Bękartów Stand-Upu. Obywatel świata. Niedoszły ninja, a mentalnie pirat wód Karaibskich. Człowiek, który rozciąga wyobraźnię widzów, stand-upem zahaczającym o abstrakcję. Ale też bez ciśnień. Bawi się tym, że bawi widownię, bo tylko o to w tym chodzi.

Łukasz „Lotek” Lodkowski
Połowa Bękartów Stand-Upu. Warszawski Stand-Uper, zdobywca nagrody dziennikarzy i nagrody regionalnej na festiwalu Ludzik – Mistrzostwa One Man Show. Występował na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Abelard Giza, Kacper Ruciński, Katarzyna Piasecka, Cezary Pazura, Grzegorz Halama, czy Jacek Ziobro.

W swoich występach porusza bardzo różnorodną tematykę. Od historii korporacyjnych, po kultową już historię opisującą wizytę na izbie wytrzeźwień.

 
Imprezę poprowadzi Bartłomiej Korbel organizator i twórca projektu zrzeszającego Stand-uperów, Stand-up No Limits.
Zapraszamy!
Wstęp od 18 lat.
Restauracja ALCHEMIK, ul Kombatantów  6 (Niebrów)
Start: 18:00
Bilety dostępne na KupBilecik.pl:

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/696152107170040/