DOZ Maraton Łódzki z PZU 2015

783
Maraton Łódzki, zyskał również nowego sponsora tytularnego –  firmę PZU, logo oraz nazwę.

Trasa jest szybka, płaska i atrakcyjna i z pewnością sprzyja biciu rekordów. Udało się nam zachować łódzki klimat prowadząc biegaczy najciekawszymi ulicami Łodzi – mówi Michał Drelich, Dyrektor DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU. – Jesteśmy przekonani, że trasa spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających biegaczy – mówi Drelich.

Maraton Łódzki pozyskał również nowego sponsora tytularnego – firmę PZU.

Cieszę się, że mogliśmy dołączyć do DOZ i zostać drugim partnerem tytularnym Maratonu Łódzkiego. PZU od dawna stawia na zdrowie, a bieganie to obecnie najpopularniejsza forma aktywnego stylu życia. Cieszę się również, że kolejny raz w Łodzi wystartuje Yared Shegumo, aktualny wicemistrz Europy i ubiegłoroczny zwycięzca łódzkiego maratonu, który jest wspierany przez PZU  – mówi Piotr Glen, Dyrektor ds. Zaangażowań Społecznych PZU.

Marka DOZ, skupiająca zarówno sieć Aptek DOZ, jak i największy w Polsce portal o zdrowiu www.doz.pl, patronuje łódzkiemu maratonowi od samego początku. Przez ostatnie 5 lat udało nam się zbudować międzynarodową imprezę sportową na wysokim poziomie – mówi Sławomir Narel,  Wiceprezes zarządu DOZ S.A. –  Bieganie, jako najprostsza i     dostępna dla każdego forma ruchu, wpisuje się w misję     marki Dbam o Zdrowie, która poprzez edukację, inspirowanie i     motywowanie zachęca pacjentów do zmiany przyzwyczajeń na zdrowsze – podkreśla Sławomir Narel.    
Sponsorami tytularnymi łódzkiego maratonu są DOZ.pl oraz PZU. Sponsorem biegu na 10 km jest firma ALE, producent odżywek i suplementów diety dla sportowców. Do grona sponsorów imprezy dołączyły również inne uznane marki jak: Bakalland, Omegamed oraz Polpharma.

DOZ Maraton Łódzki z PZU odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2015 r.

Więcej informacji na www.lodzmaraton.pl oraz www.facebook.com/lodzmaraton.