Kronika policyjna

231
Policjanci zabezpieczyli około 40 metrów przygotowanych do sprzedaży, pociętych na odcinki kabli, o wadze 35 kg. Zatrzymani to 26, 34 i 40-letni mieszkańcy Tomaszowa, mężczyźni w chwili zatrzymania byli trzeźwi. Podejrzewani byli w przeszłości notowani, za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

19/20 lutego do vw golfa zaparkowanego na Kwiatowej sprawca włamał się uszkadzając drzwi pojazdu, z auta został skradziony radioodtwarzacz i dwa komplety kluczy o łącznej wartości 2500 złotych. Kryminalni rozpoczęli typowanie sprawców, 26 lutego podczas przeszukania u jednego z podejrzewanych ujawnili skradziony z auta sprzęt . 23 latek był w przeszłości notowany, grozi mu do 10 lat więzienia.

 

58 sztuk dilerek z amfetaminą 26 lutego zabezpieczyli tomaszowscy policjanci. Narkotyki znajdowały się w mieszkaniu 24-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego. Kryminalni dodatkowo zabezpieczyli wagę elektroniczną. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi do 10 lat więzienia. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków została oszacowana na kwotę ponad 4000 złotych. Podejrzewany nie był w przeszłości notowany.