Motocyklista uderzył w betonowy płot

697
Kierujący motocyklem 30-letni mieszkaniec Tomaszowa z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Od motocyklisty został pobrana krew, policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego.
 
Po pijanemu kierowali Dnieprem
7 marca o godzinie 21:15, w Zawadzie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej dwóch mężczyzn kierujących motocyklami marki Dniepr. Motocykliści to 30 letni mieszkaniec Piotrkowa i jego o rok starszy kolega, mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. W trakcie kontroli mężczyźni zachowywali się bardzo nerwowo, 31-latek próbował wyrzucić dilerkę z marihuaną, obaj zostali przeszukani, u drugiego z podejrzanych policjanci ujawnili dilerkę z marihuaną oraz słoik z grzybkami halucynogennymi.
 

 Motocykliści zostali przebadani na zawartość alkoholu, wydmuchali w alkotest 1,5 promila. Dniepr którym kierował starszy z mężczyzn nie posiadał aktualnych badań technicznych. Po wytrzeźwieniu obaj usłyszeli zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadania narkotyków.

Pijana matka opiekowała się 3 latkiem

7 marca o godzinie 16:00 na ulicy Gabrysiewicza patrol straży miejskiej zauważył kobietę która pchała wózek z dzieckiem, pani szła całą szerokością chodnika. Strażnicy zatrzymali kobietę i wezwali patrol policji.

 

 
Policjanci zbadali 32-letnią mieszkankę Tomaszowa na zawartość alkoholu, z wynikiem 2,7 promila. 3 letni syn pijanej kobiety został przekazany do Pogotowia Opiekuńczego. O dalszym losie tej rodziny zdecyduje sąd rodzinny.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 57-latka

7 marca o godzinie 10:10, dyżurny policji otrzymał informację, iż na ulicy Tkackiej na podwórku, w okolicy rynku leży mężczyzna z widocznymi obrażeniami ciała. Pokrzywdzony został przywieziony do szpitala. Policjanci ustalili jego dane osobowe, jak się okazało był to 57-letni mieszkaniec Tomaszowa. Rozległe obrażenia głowy i ciała wskazywały, że prawdopodobnie został pobity. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, nie udało się go uratować, zmarł 9 marca w tomaszowskim szpitalu. Policjanci ustalają jak wyglądały ostanie chwile jego życia i kto mógł przyczynić się do jego śmierci. Apelujemy do wszystkich osób które posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia o kontakt z tomaszowską policją, numer telefonu 0 44 726 10 00 lub 997, nawet najdrobniejszy sygnał może być kluczowym w wyjaśnieniu tej śmierci.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim