Przedszkole nr 2 im. M. Konopnickiej prosi o głosy

279
Celem projektu było zebranie środków na ratowanie życia dzieci w Sudanie Południowym oraz kształtowanie wśród dzieci postawy tolerancji i otwartości na inne kultury, pokazanie, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne. Teraz przedszkole bierze udział w konkursie i prosi o pomoc!

W ramach projektu przedszkolaki poznały warunki życia w wybranych krajach świata, obejrzały prezentacje dotyczącą Sudanu Południowego, wykonywały prace plastyczne i projektowały stroje dla lalek. W akcje włączeni zostali także rodzice. Wspólnie ze swoimi pociechami uszyli 15 laleczek.  Każda z nich otrzymała akt urodzenia, a następnie na specjalnie zorganizowanej uroczystości została przekazana nowemu właścicielowi.

 

 
 Dzięki dobroczynności rodziców udało się zebrać 350,00 zł, które umożliwią zakup szczepionek dla 35 dzieci z Sudanu Południowego.Jedna z laleczek, wybrana drogą głosowania, reprezentuje przedszkole w konkursie na "najbardziej oryginalną laleczkę". Nagrodą w konkursie jest wizyta Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej i koncert zorganizowany na terenie placówki.
Dzieci, rodzice, nauczycielki przedszkola zwracają się z prośbą do mieszkańców Tomaszowa o pomoc w głosowaniu. Konkurs prowadzony jest na oficjalnym fan page'u projektu „Wszystkie Kolory Świata" na portalu społecznościowym Facebook i trwa do 16 marca 2015 r.
 

 
Użytkownicy Facebooka, którzy zechcą oddać swój głos na laleczkę z tomaszowskiego przedszkola, muszą się zalogować na swoje konto i wejść w aplikację "Wszystkie Kolory Świata" , odszukać laleczkę Przedszkola Nr 2 im. M. Kownackiej w Tomaszowie Mazowieckim i oddać głos poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca, po powiększeniu zdjęcia. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos.
Zachęcamy do głosowania!