Grupa Paradyż na podium w rankingu „Filary Polskiej Gospodarki”

682
W dziesiątej edycji rankingu „Filary Polskiej Gospodarki” znalazła się w pierwszej trójce zaszczytnej listy przedsiębiorców, którzy są istotnymi pracodawcami dla regionu, ważnymi płatnikami podatków lokalnych oraz działają na rzecz rozwoju społeczności lokalnej.

Coroczny ranking „Filary Polskiej Gospodarki” już od dekady przygotowywany jest przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”, przy współpracy z czołową agencją badawczą ARC Rynek i Opinia. Podstawą przyznania tego prestiżowego wyróżnienia jest pozycja firmy w rankingu przygotowywanym w oparciu o wskazania lokalnych przedstawicieli samorządów. Prezydenci miast, burmistrzowie, wójtowie oraz starostowie powiatów wybierają firmy, które ich zdaniem najbardziej zasługują na wyróżnienie, stając się wzorem do naśladowania dla innych lokalnych przedsiębiorstw. Grupa Paradyż, z powodzeniem udowadnia, że jest jednym z ważniejszych graczy biznesowych w regionie. Od  wielu lat umiejętnie prowadzi dialog z przedstawicielami władz samorządowych zmieniając lokalną rzeczywistość. Wspiera i promuje powstawanie nowych miejsc pracy, rozwój przedsiębiorczości oraz zaangażowanie na rzecz rozwoju społeczności lokalnej. – Przedstawiciele biznesu, coraz aktywniej uczestniczą w życiu regionu, wspierając liczne projekty społeczne, edukacyjne, kulturalne i sportowe – tak, jak ma to miejsce w przypadku Grupy Paradyż – mówi Paweł Łuczka, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż. – Będąc sercem lokalną, a zasięgiem globalną firmą, mamy świadomość, że jesteśmy wizytówką swojego regionu nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Uroczyste wręczenie „Filarów Polskiej Gospodarki”, odbyło się 15 kwietnia w Airport Hotel Okęcie w Warszawie, gdzie nagrodę w imieniu firmy odebrała Wioleta Bojdo, Wiceprezes Zarządu ds. Finansów Grupy Paradyż.