Dzień Bibliotekarza w MBP

785
Tomaszowska książnica w swoich progach gościła m. in. przedstawicieli władz miasta i powiatu, stowarzyszeń współpracujących z biblioteką oraz pracowników bibliotek powiatu tomaszowskiego.
Dzień Bibliotekarza uświetnił koncert duetu Agnieszka Nastarowicz – Michał Chojnacki, wschodzących gwiazd łódzkiej sceny muzycznej. W ich repertuarze znalazły się zarówno polskie kompozycje, jak i utwory światowej sławy twórców jazzowych. Występ wzbudził ogromny zachwyt i aplauz widowni. Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim Ewa Adamska złożyła wszystkim obecnym bibliotekarzom życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i satysfakcji z wykonywanej pracy. Goście przybyli na uroczystość mogli również zgłębiać tajemnicę i magię biblioteki podziwiając niezwykłe zdjęcia tworzące wystawę "Biblioteka. Miejsce tajemnicy".
Wszystkich czytelników jak i sympatyków biblioteki serdecznie zapraszamy do odwiedzenia placówek MBP na terenie miasta, a także włączenia się w imprezy odbywające się w ramach XII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.