Rafał Ulatowski trenerem PGE GKS Bełchatów

515
Inauguracyjne zajęcia nowy trener PGE GKS Bełchatów poprowadzi w czwartek 25 czerwca o godz. 17. Pierwszy sparing bełchatowianie rozegrają zgodnie z wcześniejszym planem w Gutowie Małym w sobotę 4 lipca o godz. 12 a przeciwnikiem będzie ŁKS Łódź.

W najbliższym czasie będziemy informować o szczegółach dotyczących przygotowań do rundy jesiennej zaplecza Ekstraklasy, w tym meczów kontrolnych.

Urodzony 26 stycznia 1973 roku w Łodzi Rafał Ulatowski prowadził już "Brunatnych" w 43 meczach Ekstraklasy w rundzie wiosennej sezonu 2008/09 oraz rozgrywkach 2009/10. W obu wymienionych sezonach PGE GKS Bełchatów zajmował 5. miejsca. Po odejściu ze Sportowej Ulatowski pracował w Cracovii Kraków, Lechii Gdańsk oraz ostatnio Miedzi Legnica.

Rafał Ulatowski zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Kamila Kieresia, który w minionym sezonie dwukrotnie prowadził PGE GKS Bełchatów w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy, ale po spadku do 1 Ligi pożegnał się z piastowaną funkcją.

Byłemu już trenerowi, który od jesieni 2011 roku poprowadził naszą drużynę w 114 oficjalnych meczach w tym 74 w Ekstraklasie, dziękujemy za wysiłek włożony w kierowanie zespołem i życzymy sukcesów w dalszej pracy szkoleniowej.

Fot. Eliza Budzicz

 
Źródło: GKS Bełchatów S.A.