Wakacje z DOK-iem

637
DOK zaczyna artystyczną podróż od tańca. 07-10.07.2015 od godz. 10.00 rozpoczynają się Wakacyjne Warsztaty Artystyczne „Zwiedzamy świat z tańcem”.  
W programie: Gorąca Hiszpania, Majestatyczna Austria, Dzika Brazylia, Deszczowa Anglia Mali tancerze poznają podstawowe informacje o krajach, ich tradycje i zwyczaje. Przemierzą je tanecznym krokiem.

Sympatyków działań manualnych oraz teatru zainteresują zajęcia „Artystyczny Misz-Masz”, które będą się odbywać między 13 -16.07. Uczestnicy warsztatów poznają wyjątkową technikę zdobienia decoupage. Stworzą unikatowy wazon w kwiaty na letnie kompozycje florystyczne. Dzieci wcielą się w projektantów ozdób w Studiu Letniej Biżuterii. W "Małej akademii teatru lalek'' najmłodsi będą mieli szansę wykonać duże  kukły teatralne i sami stanąć na scenie, prezentując autorskie etiudy teatralne. Natomiast w ,,Gałgankowym raju'' powstaną pacynki z łyżek plastikowych lub drewnianych. Nie zabraknie zabaw i ćwiczeń teatralnych oraz zabaw z chustą animacyjną.
 Małych artystów DOK zaprasza  również 20 -23.07.2015 od godz. 10.00 do "Laboratorium Plastyczno – Literacko – Teatralnego". Na pewno zabawa słowem i rymem pobudzi dziecięcą wyobraźnię, wzbogaci słownictwo. W laboratorium wykorzystane zostaną farby, kredki, plastelinę, bibułę gładką i kolorową, różne materiały przyrodnicze i tekstylne.

W DOK odbędą się również warsztaty – "Plastyczno – literacko – teatralny wehikuł czasu".
 W ostatnim tygodniu lipca w DOK-u można rozwijać swoje muzyczne pasje. 28-29.07.2015 od godz. 10.00 dla sympatyków działań wokalno – instrumentalnych idealne są Wakacyjne Warsztaty Artystyczne "Muzyczne Wariacje”. Smykofonia – czyli zajęcia muzyczne z wykorzystaniem różnych instrumentów, podstawy rytmiki na pewno wszystkim przypadną do gustu jak również gry i zabawy edukacyjne.tel: 600-482-012