Ośrodek Kultury TKACZ na Dniach Tomaszowa

731
Nasze stoisko rozpocznie działalność w sobotę o godzinie 15.00 na Placu Kościuszki przy siedzibie biblioteki. Co w planach? Pracownia malarstwa przygotowała propozycję dla wszystkich którzy chcieliby stworzyć naprawdę "duuuuże" dzieło. Mirosław Bernacki zaprasza do wspólnej pracy nad obrazem symbolizującym wielokulturowość naszego miasta. Znajdą się na nim świątynie czterech religii, których wyznawcy odcisnęli ślad w historii miasta. Organizatorzy zapraszają w szczególności działające już grupy plastyczne i artystów indywidualnych.
Dla najmłodszych przygotowano jeszcze kilka atrakcji. Pracownia garncarska zaprasza na małe warsztaty toczenia na kole. Najmłodsi będą mieli okazję wrócić do domu z własnoręcznie wykonanym naczyniem, a ci którzy już skończą zmagania z gliną będą mogli pokolorować zabytki naszego miasta. Oczywiście na papierze.
Zapraszamy