Końcowi wakacji mówimy – NIE!

777
W jego trakcie przeprowadzona będzie akcja charytatywna dla małej Zosi, chorującej na mózgowe porażanie dziecięce, która wymaga stałej i kosztownej rehabilitacji.
 
Na specjalnie przygotowanej scenie zaprezentują się: Ola Zumba, Grupa Salsa, chór dziecięcy ze Szkoły Podstawowej nr 12, laureaci Tomaszowskiej Wiosny oraz coraz szerzej znany i lubiany przez tomaszowską publiczność zespół The Weavers. Ponadto przygotowano szereg różnego rodzaju niespodzianek i atrakcji takich jak: wyścigi dzikich kaczek po Pilicy, wyścigi na trenażerach wioślarskich, konkurs „Najwyższa skrzynka”, cymbergaj, malowanie twarzy, przejażdżki pontonem 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, skuterem wodnym, harleyem, pokaz psa tropiącego, walki wręcz oraz akcję profilaktyczną przeciwko dopalaczom, którą przeprowadzi Policja i Fundacja „Arka Nadziei”.  Tomaszowski „Strzelec” zorganizuje atrakcyjne gry terenowe. W trakcie festynu będzie można skosztować pysznych naleśników, waty cukrowej oraz na zakończenie potańczyć w rytm wakacyjnych hitów.
 
Wszystkie atrakcje będą dostępne za darmo, ale z sugestią i prośbą, aby wrzucić pieniądze do puszki, sygnowanej przez Fundację „Zdążyć z pomocą” dla Zosi.
 
W trakcie festynu odbędzie się także licytacja najnowszych książek i audioboków podróżnika Marka Kamińskiego oraz prac malarskich: Jarosława Luterackiego i tomaszowskiego pediatry Jerzego Ratajskiego, a także kiermasz używanych książek.