Wodny Świat na pikniku Lokalni Niebanalni

825
W tym roku rekordowo, bo w pikniku bierze udział aż 51 organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Atrakcji na pewno nie zabraknie!

Dziać się będzie na scenie, ale nie tylko. Do rozdania jest kilkadziesiąt nagród. Jak zawsze odbędzie się gra interaktywna. Tym razem pod hasłem "Na fali aktywności".
 
 
Przy torze łyżwiarskim będą odbywały się badania mammograficzne, a przy kręgielni prowadzona będzie otwarta akcja zbiórki krwi, nie zabraknie zajęć plastycznych dla najmłodszych, obejrzeć będzie można również… freestyle kajakowy na wodzie. Do tego przejażdżki konne, porady i badania z zakresu profilaktyki zdrowia oraz pokazy ratownictwa wodnego i wozów strażackich, nauka gry w szachy, zajęcia z nurkowania (zabierz ze sobą kostium kąpielowy).
 
Chętni będą mogli skorzystać również z porad specjalisty z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Bełchatowie. Wśród imprez towarzyszących znajdziemy "Siatkarski narybek" oraz Mistrzostwa Tomaszowa w Rzucie Podkową. Gwiazdą pikniku będzie grupa RED LIPS.