KILJAŃSKI & THE NEW WARSAW TRIO

451
W starannie wyselekcjonowanym repertuarze nie zabraknie nastrojowych ballad takich jak "Na Całej Połaci Śnieg" czy współczesnych interpretacji satyrycznych piosenek "Na Ryby", "Bo We Mnie  Jest Sex", "Addio Pomidory"  czy  "Tanie Dranie". Będzie to Kiljański jakiego nie znacie!.
 W dziesięciu piosenkach Przybory. W znakomitych aranżacjach i interpretacjach (autorskich)  zaskakujących świeżością, elegancją ale i dowcipem oraz lekkością wykonania.
Głęboka i ciekawa barwa głosu Krzysztofa znakomicie współgra z klezmerskim stylem The New Warsaw Trio tworząc materiał różnorodny, podany w lekki i atrakcyjny dla słuchacza sposób.
Fani Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego będą z pewnością zachwyceni, a ci, którzy tych piosenek jeszcze nie znają dostaną szansę dołączenia do grona sympatyków twórczości Kabaretu Starszych Panów.

Krzysztof Kiljański:


Z Kayah zaśpiewał wielki przeój "Prócz Ciebie Nic", w teledysku do tej piosenki wystąpiły najpiękniejsze Polki, a debiutancki album "In The Room" sprzedał się w niemal
100-tysięcznym nakładzie. Z Yugopolis wyczarował bałkańską nostalgię nagrywając przebojowe "Dzień Pomyłek " i "Dla Siebie Sami". Na nowo odkrył piosenki Jonasza Kofty, nagrywając znakomitą płytę z nowatorskimi aranżacjami  jego utworów: "Barwy Kofty".
 
 

 
Zagościł na opolskiej scenie muzycznej na dobre płytą z autorskim  materiałem. "Powrót", ukazał się wiosna 2013 roku nakładem Kayax/EMI.

W 2014 roku Universal Music Polska wydał album "Duety", na którym znalazły się przeboje Krzysztofa oraz covery zaśpiewane z divami polskiej sceny rozrywkowej ( m.in. Kayah, Halina Mlynkova, Dorota Miśkiewicz, Grażyna Szapołowska , Sarsa Markiewicz).

Album KILJAŃSKI & The New Warsaw Trio pt. "PRZYBORA" ukaże się nakładem  BORZYM MUSIC POLSKA ( dystr. Fonografika)

Krzysztof Kiljański – wokalista o aksamitnej, ciepłej barwie głosu.


Zawsze elegancki, męski.

Bywa nazywany polskim Sinatrą.

Laureat najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego m.in. "Fryderyki", "Superjedynka", "Złota Tarka".

The New Warsaw Trio – znakomity zespół instrumentalistów: Rafał Grząka akordeon, Przemysław Skałuba – klarnet, saksofony, Konrad Kubicki – kontrabas.

Koncertują na całym świecie. Specjalizują się w klezmerskich brzmieniach łącząc rozrywkę z klasyką i jazzem.