Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej w dniach 01 października 07 października 2015 roku

324
OPOCZNO

2015.09.30 08:00- 11:00


Aleksandrów 26-51

2015.09.30 10:00- 13:00

Zarzęcin

2015.10.01 08:00- 11:00


Białaczów ul. Partyzantów ;ul. Sobieńska 53 – 71

2015.10.01 08:00- 11:00


Stoczki

2015.10.01 10:00- 13:00


Białaczów ul. Kościelna 3 – 26 ;ul. Parczowska ;pl. Wolności 1-8, 24, 32-34 ;ul. Sobieńska 1-49 ;ul. Poniatowskiego Stanisława Augusta 7

2015.10.01 10:00 15:00


Białaczów ul. Kościelna 13, 15, 17, 21, 25, 28, 30, 32, 34 ;ul. Piotrkowska 1-4 ;pl. Wolności 1, 10-31 ul. Szkolna ;ul. Wąska 1, 3, 4

2015.10.01 14:00- 18:00


Wąglany

2015.10.02 08:00- 11:00
Wójcin 1-19, 34
Wójcin A 1 – 37
Wójcin B 31-35

2015.10.02 08:00- 11:00


Kraszków 6-73

2015.10.02 08:00- 17:00


Joaniów 1-17

2015.10.02 10:00- 13:00


Wójcin A 22 – 59, 89
Wójcin 25-98

2015.10.02 10:00- 14:00

Bielowice
Sołek
Zameczek

2015.10.02 12:00- 15:00


Miedzna Murowana ul. Główna ;ul. Opoczyńska 1, 5, 9, 11-13, 15, 17 ;ul. Topolowa 2, 4, ;ul. Wysoka

2015.10.02 14:00- 18:00


Ostrów 34-72 gm. Opoczno

2015.10.05 08:00- 14:00


Opoczno ul. Konopnickiej Marii 1, 4 ;ul. Piotrkowska 1, 13, 15, 18-23, 25

2015.10.05 08:00- 17:00


Siucice
Siucice-Kolonia
Skórkowice 120, 122, 124, 126

2015.10.06 08:00- 13:00

Anielin
Stefanów
Ponikła
Kozłowiec

2015.10.06 12:00- 15:00

Brudzewice 107-126, 315

2015.10.06 14:00- 18:00

Brudzewice-Kolonia 36-42

2015.10.07 08:00- 17:00


Modrzewek 15, 25-38, 52
Dąbrówka 32

2015.10.07 08:00- 11:00


Grudzeń-Las
2015.10.07 10:00- 13:00

Błogie Rządowe

2015.10.07 12:00- 15:00

Dąbrowa gm. Sławno
2015.10.07 14:00- 18:00

Kazimierzów

TOMASZÓW MAZ.

2015.09.30 08:00- 17:00


Żelechlinek
Żelechlin
Węgrzynowice
Węgrzynowice  Kolonia
Modrzewek
Węgrzynowice-Modrzewie
Gawerków
Sokołówka
Naropna
Kopiec
Gutkowice
Czechowice
Karolinów
Ignatów
Branik
Wola Naropińska
Józefin
Polesie
Władysławów

2015.10.01 08:00- 17:00


Lubocz 68
Roszkowa Wola 62-93

2015.10.05 08:00- 11:00


Zakościele 80

2015.10.05 08:00- 11:00


Tomaszów Mazowiecki ul. Graniczna 9, 11, 13, 41, 42, 44, 47-49 ;ul. Lange Oskara 42 ;ul. Słoneczna 1,13, 5, 9 ;ul. May'a L. W. 11

2015.10.05 10:00- 18:00


Inowłódz ul. Krokusowa Fryszerka ;ul. Poziomkowa Fryszerka ul. Klasztorna 48, 50

2015.10.05 10:00- 13:00


Żądłowice 23-31, 63, 70, 87
Liciążna 63-64

2015.10.05 10:00- 14:00


Cekanów ul. Kwiatowa; ul. Leśna
Kruszewiec 2

2015.10.05 12:00- 15:00


Łęg 28-34, 43, 44, 48, 94-96
Rzeczyca ul. Leśna 3-5
Żądłowice 21-23

2015.10.06 08:00- 17:00

Wygoda 15, 437
Wólka Krzykowska 7, 13, 25, 26, 28, 30-34, 36, 38-40, 42

2015.10.06 08:00- 14:00


Dębniak
Tarnowska Wola

2015.10.07 08:00- 14:00


Komorów ul. Tomaszowska 106, 108, 112,
Zaborów Pierwszy ul. Łódzka ul. Parkowa ul. Młynarska
Zaborów Drugi ul. Górna ul. Nadrzeczna ul. Piękna ul. Równa
Tobiasze 1-4