Age of Wonders III: Złota Edycja już w listopadzie

417
Na koneserów turowych strategii 4X czeka ogromna ilość dodatkowej zawartości, której nie miało wydanie premierowe.  
Age of Wonders III to jedna z najciekawszych gier strategicznych ostatnich lat, z domieszką elementów RPG i taktycznie rozgrywanymi bitwami. Age of Wonders III: Złota Edycja zawiera wszystkie dodatki do gry i aktualizacje, jakie dotychczas zostały opracowane dla podstawowej wersji. To obejmuje także dodatki premium, niezwykle rozbudowane i wysoko oceniane DLC Golden Realms oraz Eternal Lords.
Dodatki ze Złotej Edycji wprowadzają nowości i poprawki w mechanice rozgrywki, bardzo istotnie rozbudowując grę – m.in. o dodatkowe kampanie, nowe mapy i scenariusze, dodatkowe jednostki i specjalizacje dowódców. Pojawia się także cały szereg nowy ras, m.in. Nizołki budujące własne imperium, Nekromanci dysponujący mroczną magią i wspierani przez zastępy nieumarłych, pochodzący ze skutej lodem północy Mrozlingowie oraz czczący słońce Tygrysanie.

ZAWARTOŚĆ ZŁOTEJ EDYCJI:

•    Gra Age of Wonders III
•    DLC Golden Realms
•    DLC Eternal Lords
•    DLC Smoczy Tron
•    Oryginalna ścieżka dźwiękowa

Age of Wonders III: Złota Edycja będzie wydana przez Techland w dniu 20 listopada 2015 roku, w wersji na PC w cenie 119,90 zł, w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa).