Niebezpiecznie na drogach

398
Z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn  kierujący na łuku drogi jadąc od Królowej Woli w kierunku Glinnika zjechał z jezdni i uderzył lewym bokiem pojazdu w betonowy słup energetyczny. Kierującego nie udało się uratować poniósł śmierć na miejscu.
 
17 października o 14:25 w Rokicinach doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 43-letni mieszkaniec gminy Ujazd kierując citroenem na łuku drogi wpadł w poślizg wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku fiatem seicento którym kierował 58-letni mieszkaniec Koluszek.
 

 
52-letnia pasażerka fiata został hospitalizowana. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego.
 
 
17 października o 10:40, do dyżurnego policji zadzwoniła kobieta z informację, iż na ulicy Św. Antoniego kierujący daewoo lanosem jedzie całą szerokością jezdni stwarzając zagrożenie dla innych użytkowników ruchu drogowego. Zgłaszająca jechała za piratem drogowym, dojechali do Tresty. Kierowca uciekł do jednej z posesji a zaraz za nim weszli policjanci. 36-letni mieszkaniec Tomaszowa został zbadany na zawartość alkoholu, wydmuchał prawie dwa promile. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat więzienia.