Mistrzostwa Powiatu w sztafetach pływackich

702
Obie sztafety spisały się na medal. W kategorii chłopców wystartowało pięć drużyn, z których uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni i zdecydowanie wygrali wyścig. Wśród dziewcząt rywalizacja odbywała się pomiędzy sześcioma zespołami a nasze dziewczęta wywalczyły srebrny medal.
Skład drużyn:
Dziewczęta:
Natasza Klimek (3c), Natalia Bubel (3e), Aleksandra Kuźba (2a), Dominika Felińska (1c), Julia Stępniewska (1d), Julia Majchrzak (1d), Kinga Bąk (3f), Jagoda Sas (1c), Patrycja Czechowicz (1d), Iga Kapruziak (1c).
Chłopcy:
Damian Żyrek (3e), Wiktor Daroch (3e), Bartłomiej Ostałowski (1e), Szymon Styś (3a), Jakub Iskierka (1a), Jakub Ogłuszka (1a) , Eryk Lesiewicz (3e) , Damian Badowski (3a), Szymon Rodakowski (2a), Patryk Rzepecki (1b).

Opiekunami drużyn naszej szkoły są Aldona Kapruziak i Krzysztof Włosek.