Remonty kolejnych ulic – złożony wniosek o dofinansowanie.

469
W zakres inwestycji wchodzi wykonanie jezdni, chodników i zjazdów indywidualnych do posesji z  uwzględnieniem istniejącej strefy płatnego parkowania. Celem przebudowy jest rewitalizacja ulic, podniesienie bezpieczeństwa oraz uporządkowanie ruchu pojazdów i pieszych z uwzględnieniem zwiększonych potrzeb parkingowych.

Ulica Słowackiego zostanie przebudowana na odcinku od ul. Legionów do ulicy Jana Pawła II, ulica Grunwaldzka – odcinek od ul.  J. Słowackiego do Al. M. J. Piłsudskiego, ulica Krzyżowa – odcinek od ul. J. Słowackiego do Al. M. J.Piłsudskiego, ulica Wschodnia – odcinek od ul.  Krzyżowej do ul. Polnej, ulica Piekarska – odcinek od ulicy  Krzyżowej  do ul. Jerozolimskiej, ulica Polna – odcinek od ul. Jerozolimskiej do Pl. T. Kościuszki, ulica Mała – odcinek od ulicy  B. Joselewicza do ul. Jerozolimskiej.

Miasto wnioskuje o blisko 2,5 mln zł dofinansowania. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, inwestycja będzie realizowana w 2016 roku. Zadanie otrzyma również wsparcie finansowe z budżetu powiatu tomaszowskiego w wysokości ponad 1,2 mln zł.