Obwieszczamy: pomagamy!

565
Rzeczy będą zbierane do 12 grudnia do godziny 19.00 w recepcji Centrum Konferenecyjno-Rekreacyjnego Molo w Smardzewicach przy ul. Klonowej 16.

Do „Szlachetnej Paczki” włączane są wyłącznie rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn.

Akcję patronatem objął Starosta Tomaszowski Mirosław Kukliński oraz przekazał kuchnię gazową, która jest pierwszą pozycją na liście potrzeb wybranej przez Centrum Molo rodziny.

Przez cały tydzień można przekazywać rzeczy, które stworzą Szlachetną Paczkę dla matki wychowującej sześcioro dzieci. Organizatorzy akcji dodatkowo przygotowali oficjalne podsumowanie akcji, które zacznie się w sobotę o godzinie 19.00 wspólnym pakowaniem paczek a następnie przewidziana jest zabawa w klimacie z lat 80tych. Wystrój prosto z PRL-u, jedzenie na kartki, wyjątkowa muzyka i wiele innych atrakcji będzie czekać na wszystkich darczyńców ale i na osoby, które będą chciały po prostu przyjść i zobaczyć efekty akcji oraz wspólnie się pobawić.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na facebookowym fanpage-u Centrum Molo lub na www.centrummolo.pl