Teledysk NIEPODZIELNI – Jacek MEZO Mejer & Sara Pach pierwszym singlem zapowiadającym nowy album rapera pt.

668
 
Poznański artysta zawsze chętnie sięgał po nietuzinkowe żeńskie głosy, nagrywając wcześniej z Kasią Wilk, Ewą Jach czy Hanią Stach. Tym razem do współpracy zaprosił debiutantkę Sarę – wokalistkę z wielkim potencjałem oraz klasycznym, mocnym głosem.

Obraz  NIEPODZIELNI pełen jest symbolicznych scen walki z otaczającym nas brutalnym światem, ale także walki wewnętrznej, która toczy się w każdym z nas. Chcemy mieć w kimś oparcie, w bliskiej osobie czy poczuciu jedności z jakąś czynnością, która nas definiuje. Dopiero taka niepodzielność integruje nas i daje poczucie szczęścia – opisuje Jacek. 

Sara: Moja współpraca z Mezo tak naprawdę zaczęła się w 2015 r., kiedy Jacek napisał dla mnie tekst debiutanckiego singla na Young Stars Festival 2015 pt. "Siła Wiary". Po napisaniu utworu Jacek zaproponował, że może w przyszłości nagramy coś razem. Bardzo się ucieszyłam z tego pomysłu i pozostaliśmy w kontakcie. Późną jesienią nagraliśmy razem piosenkę u Przemka Puka- naszego producenta a końcem stycznia powstał teledysk, który przepełniony jest pięknymi symbolami i przedstawia codzienną walkę z samym sobą, niepodzielność różnych światów.

Nowy singiel zwiastuje premierę płyty ŻYCIÓWKA, która planowana jest na drugą połowę 2016.   Mezo tak zapowiada swoje najnowsze wydanictwo: Moja nowa płyta będzie nietypowa. ŻYCIÓWKA w połowie będzie składała się ze społecznych, "życiowych" tekstów takich jak właśnie NIEPODZIELNI. Druga część albumu będzie zapisem zmagań sportowych, samodoskonalenia w szerokim kontekście misji biegowej, jakiej podjąłem się już ponad rok temu. Moim celem jest pokonanie dystansu maratonu w czasie poniżej 2h30min dlatego przełoży się to mocno na moje muzyczne życie. Dlatego będzie sporo tekstów z dziedziny psychologii sportu, motywacji. Coś dla sportowców-amatorów, ale szerzej także dla każdego dążącego do rozwoju osobistego. Jakie życie taki rap – jak mawiał klasyk.

Autorem muzyki do NIEPODZIELNYCH jest Przemek Puk twórca m.in. ostatniego przeboju Antka Smykiewicza POMIMO BURZ. Produkcją teledysku zajęła się ekipa TADAM. W teledysku wystąpił m.in. Mirek Kaźmierczak – społecznik i sportowiec – weteran i mistrz ćwiczeń kalistenicznych.