SHERLOCK I UPIORNA PANNA MŁODA

424
DVD. Dodatkowe materiały do filmu to ponad  100 minut!
 Sherlock i upiorna panna młoda to szczególny odcinek, którego akcja toczy się w wiktoriańskim Londynie roku 1895. Jego scenariusz został napisany przez Stevena Moffata i Marka Gatissa. Na ekranie poza Cumberbatchem i Freemanem pojawią się między innymi Rupert Graves, Una Stubbs, Louise Brealey, Amanda Abbington. Reżyserem jest Douglas Mackinnon (Doctor Who, Line of Duty).
Specjalne 2-płytowe wydanie DVD zawiera ponad 100 minut ekskluzywnych dodatków – innych, niż te prezentowane w kinie. Fani będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć  m.in.:  wywiady z twórcami, najzabawniejsze momenty na planie, dziennik produkcji i wiele innych.
Przygody Sherlocka Holmesa to globalny fenomen, skupiający publiczność od Berlina do Pekinu, od Teksasu do Tokyo. Serial został sprzedany do ponad 240 terytoriów na całym świecie, zdobył 12 nagród BAFTA, 7 nagród Emmy®, prestiżową Peabody Award oraz wyróżnienia Edinburgh TV Festival i Television Critics Association.
 W pełnometrażowym odcinku specjalnym "Sherlock i upiorna panna młoda" twórcy bawią się konwencją jak jeszcze nigdy wcześniej, dodając do tej piekielnie inteligentnej i zabawnej mieszanki elementy gotyckiego horroru!

,,Dr John Watson spotyka Sherlocka Holmesa" Brzmi znajomo? A co by było, gdybyśmy przenieśli się ze współczesności do późnej epoki wiktoriańskiej? Wyobraźcie sobie, że najsłynniejszy detektyw na świecie i jego najlepszy przyjaciel mieszkają na Baker Street w epoce parowozów, stylowych dorożek, cylindrów i surdutów.
 
12 nagród BAFTA, 7 nagród Emmy®, prestiżowa Peabody Award oraz wyróżnienia Edinburgh TV Festival i TelevisionCriticsAssociation – Sherlock to prawdziwy fenomen wśród seriali!

SHERLOCK I UPIORNA PANNA MŁODA


ODCINEK SPECJALNY

Ponad 100 minut ekskluzywnych dodatków

Premiera: 11/02/2016


Obsada: Benedict Cumberbatch, Martin Freeman

Reżyseria: Douglas Mackinnon

Kategoria: odcinek specjalny / serial

Kraj produkcji: Wielka Brytania 2015