Olej i krew, Nowa definicja trybu wieloosobowego 4v1 w Dying Light: The Following

618
 
Tak jak zostało to ukazane w zwiastunie, rozgrywka stała się jeszcze bardziej dynamiczna i brutalna ze względu na pojazdy terenowe „buggy” oraz nową mapę, która pozwala graczom na opracowanie zupełnie nowej taktyki walki zarówno jako ocaleńcy jak i Nocni Łowcy.

 „Tryb ‘Be the Zombie’ w rozszerzeniu to zupełnie inna rozgrywka i to nie tylko ze względu na buggy oraz nowe środowisko, ale także z uwagi na zmiany w balansie postaci, które przygotowaliśmy dla Nocnych Łówców.” – tłumaczy Producent Tymon Smektała. „Wszystko to składa się na zupełnie nowe doświadczenie, które zaskoczy nawet weteranów trybu ‘Be the Zombie’.” – dodaje Smektała.
W ostatnich dniach Techland zaprezentował unikalny materiał filmowy prezentujący ewolucję zombie w popkulturze, począwszy od klasycznych filmów z lat trzydziestych ubiegłego wieku, po nowoczesne gry wideo.

Materiał można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/Z4nLPrf_3V8.

Dying  Light: The Following – Enhanced Edition – premiera odbędzie się 9 lutego 2016 na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej informacji na: www.dyinglightgame.com .