Dobra Gra z nowymi premierami – Dex i BRAWL

653
Już dziś w serii Dobra Gra pojawiają się dwie ciekawe nowości. Mowa tu o Dex, czyli cyberpankowej produkcji, która przenosi gracza w przyszłość, gdzie sztuczna inteligencja planuje wyrwać się spod kontroli ludzi i stać się ostatnim ogniwem w łańcuchu ewolucji. Drugim tytułem jest BRAWL, gra akcji stworzona przez rodzime studio Bloober Team.

DEX to produkcja niezależnego czeskiego producenta, która łączy w sobie elementy gry akcji, platformówki oraz RPG. Gracz przenosi się w przyszłość do miejsca o nazwie Harbor Prime, miasta pełnego kontrastów. W tak trudnych warunkach gracz musi stawić czoła sztucznej inteligencji, która urosła w siłę i planuje przejąć kontrolę nad ludźmi. Zadaniem gracza jest uniemożliwić realizację tej misji.

BRAWL – stworzona przez rodzime studio Bloober Team gra akcji utrzymująca się w imprezowym klimacie, trafia właśnie na PC. Gracz porusza się po labiryncie piwnic, gdzie jego głównym zadaniem jest wyeliminowanie przeciwników po przez zastawianie wymyślnych pułapek. W grze dostępnych jest osiem wybuchowych kampanii, po jednej dla każdej postaci.
 
 

 
 
Gracz ma okazje szlifować swoje umiejętności w rozbudowanym trybie samouczków i miażdżyć swoich przeciwników w lokalnym oraz sieciowym trybie wieloosobowym. Dostępnych jest 6 trybów rozrywki: Arena, Pojedynek, Sumo, Dominacja Kolorów oraz Wyzwania, gdzie samotnie lub z drugim graczem trzeba odpierać zmasowane ataki wrogów.

„Dobra Gra” to seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii.
Dostępna jest także strona serii – www.dobragra.techland.pl, na której fani znajdą wszelkie informacje dotyczące gier w niej zawartych, a także dodatki do ściągnięcia oraz materiały wideo. Więcej informacji też na fanpage.