Spotkanie autorskie z Anną Ficner – Ogonowską

639
Autorka powieści ze szczęściem w tytule, polskiego „Jedz, módl się i kochaj”, oraz najnowszej książki „Czas pokaże”, która zdobyła serca czytelniczek w zawrotnym tempie odwiedzi Galerię już 12 marca 2016 roku. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:00.
Pani Anna – z powołania jest nauczycielką, z wyboru – kobietą uśmiechniętą.

Jest także jedną z najbardziej poczytnych polskich autorek. W jednym roku (2013) dwie pierwsze jej publikacje znalazły się na liście 10 najlepiej sprzedających się książek z gatunku fikcji literackiej (wg. Instytutu Książki), a Pani Anna zajęła miejsce obok takich pisarzy jak: E.L.James, Dan Brown, Stephen King, Andrzej Sapkowski. Na koniec 2013 roku było to już 350 tys. sprzedanych egzemplarzy.

Ciepłe, chwytające za serce i dające do myślenia historie stały się momentem wytchnienia dla czytelniczek. Dzięki zmysłowi obserwacji i lekkiemu pióru autorki w trakcie czytania powieści czujemy się bardzo bliscy bohaterom książek.

Pani Anna pokazuje Polkom, że warto mieć marzenia.

Zapraszamy wszystkich kochających książki na spotkanie z autorką, która jak burza wkroczyła do kanonu literatury kobiecej. A o tym jak to się stało, że Pani od przedsiębiorczości zaczęła pisać i to z wielkim rozmachem dowiemy się podczas spotkania. Rozmowę poprowadzi Joanna Kubacka.
W trakcie spotkania będziecie mogli Państwo zakupić książki Pani Anny w specjalnej promocji: do dwóch zakupionych pozycji trzecia książka za darmo!

Prosimy o rezerwację miejsc lub odbiór zaproszeń. www.facebook.com/galeriaarkady lub telefonicznie pod numerem 44 724 52 93