8 marca w Inowłodzu

451
W programie artystycznym zaprezentował się Reprezentacyjny Chór Gminny w krótkich scenkach oraz utworach nawiązujących do obchodów Święta Kobiet. Chór przygotował Pan Zbigniew Kosylak. Zaraz po nich wystąpił Duet Wokalny Agnieszka i Roman. Następnie na scenie wystąpil się Zespół Ludowy „Brzustowianie”. Na zakończenie części artystycznej Trio w osobach Wójta Gminy Inowłódz Pana Bogdana Kąckiego oraz Wiceprzewodniczącego i Radnego Rady Gminy Inowłódz Panów: Roberta Pawłowskiego i Romana Rodakowskiego wykonało utwór „ O sole mio”.

W dalszej części uroczystości Panowie złożyli zgromadzonym Paniom życzenia i wręczyli kwiaty. Po czym zaprosili na słodki poczęstunek. W międzyczasie Panie mogły skorzystać z konsultacji kosmetycznej firmy Forever, a także zakupić drobny upominek w postaci kosmetyków.

Imprezie towarzyszyła wystawa malarstwa pt. „Kwiaty dla Pań” autorstwa Pani Grażyny Rakowskiej poświęcona kobietom oraz pięknym kwiatom, którymi są obdarowywane tego dnia. Uczniowie Gimnazjum pod okiem swoich nauczycieli przygotowali dekorację sali i sceny.