Pokaz iluzji w Tomaszowie

856

Familijny Pokaz Iluzji Damiana Spętanego – 19.03.2016 r.


Kino Włókniarz w Tomaszowie Mazowieckim.


15:00 oraz 17:00


Spektakle trwają około 70 minut.

 

Pokaz Iluzji by Damian Spętany, to niesamowite show, które niecodziennie możesz zobaczyć. Jest to przedstawienie przygotowane z pasji do iluzji i świata magii scenicznej. Damian Spętany, to doświadczony i utalentowany iluzjonista, lecz przed tomaszowską publicznością wystąpi po raz pierwszy i ma nadzieje na gorące powitanie. Pokaz jest na tyle uniwersalny, że kierujemy go zarówno do młodszej jak i starszej części publiczności (wymagania wiekowe: 4+).

 

Czy MAGIA istnieje naprawdę?

 

Przedstawienie pokaże Wam czym jest świat iluzji i dlaczego warto się w nim zatracić. Spektakl Damiana Spętanego to niezwykła podróż do krainy fantazji. Małe i duże rekwizyty, porządna dawka humoru, wspaniała oprawa muzyczna, a przede wszystkim ocean magicznych wrażeń. Jak znika butelka? Jak ożywa latający stół? Skąd wziął się śnieg na sali? To wszystko dzieje się na naszych oczach!

 

MAGIA jest w NAS!

 

 

Bilety do nabycia przez Internet na: www.biletyna.pl

 

Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze podróży My Travel Tomaszów Mazowiecki, Plac Tadeusza Kościuszki 24, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, rezerwacja pod numerem telefonu: + 48 44 714 11 45.

 

Dla grup powyżej 10 osób przewidujemy rabaty! Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 880 370 638.