Chcesz poprawić kondycję finansową firmy, zasilić jej flotę samochodową i zrezygnować z obciążających kredytów? Zastanów się nad tym rozwiązaniem

906

Jak wskazują wyniki licznych raportów, długoterminowy wynajem samochodów powoli deklasuje leasing, a także inne formy finansowania firmowych pojazdów. Nic dziwnego – taka opcja to całkiem dobre rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw, gwarantująca odnowienie floty samochodowej bez konieczności wchodzenia w obciążające kredyty, czy inne rozwiązania zaburzające płynność finansową firmy. Czy jednak długoterminowy wynajem samochodów niesie ze sobą jeszcze jakieś korzyści? Sprawdzamy.

Wynajem długoterminowy to elastyczna alternatywa dla leasingu, z której korzysta coraz więcej firm

Przedsiębiorcy oczekują dzisiaj rozwiązań przede wszystkim elastycznych, gwarantujących im swobodę działania i podejmowania decyzji. Wynajem długoterminowy do takich możliwości właśnie należy. Nic dziwnego, że forma pozyskiwania floty samochodowej dla firmy w postaci wynajmu pozostawia leasing daleko w tyle. Co wyróżnia tego typu rozwiązanie?

Wynajem długoterminowy to opcja pozyskania wysokiej jakości, w pełni wyposażonej i sprawdzonej floty pojazdów na czas przekraczający 30 dni. Rozwiązanie to proponuje zazwyczaj zarówno auta osobowe, jak i dostawcze, bez konieczności przyjmowania przez firmę zobowiązań w postaci leasingu lub kredytu. Poza tym długoterminowy wynajem zazwyczaj pozytywnie wpływa na płynność finansową przedsiębiorstwa, zapewnia korzyści podatkowe oraz możliwość precyzyjnego planowania wydatków firmy.

Wynajmuj samochody i popraw kondycję finansową swojej firmy

Wynajem długoterminowy to znakomita możliwość pozyskania, odnowienia lub rozbudowania floty pojazdów w twojej firmie. Bezpośrednie korzyści, jakie płyną z tego typu rozwiązania to:

  • wielowymiarowa elastyczność usługi,
  • dostęp do nowych, w pełni wyposażonych samochodów osobowych i dostawczych,
  • szeroki wachlarz modeli i marek pojazdów,
  • brak obciążeń, typowych na przykład dla zobowiązań kredytowych,
  • minimum procedur i formalności administracyjnych,
  • pełen pakiet ubezpieczeń,
  • kompleksowa obsługa techniczna, czasami poszerzona także o sezonową wymianę opon,
  • przeniesienie kosztów eksploatacji i amortyzacji pojazdów na wypożyczalnię samochodów.

Wynajem długoterminowy staje się coraz bardziej popularny w Polsce i coraz więcej klientów docenia jego zalety. Jeśli i Ty chcesz doskonałej floty samochodowej, jednak bez konieczności ponoszenia z tego tytułu znacznych obciążeń, wejdź na http://automaks.pl/ i sprawdź rozwiązania idealne dla swojej firmy.