Niecodzienna lekcja wiedzy o społeczeństwie

702

Szkoła to niekoniecznie nudne lekcje. Przekonali się o tym uczniowie klasy 2a  z naszej szkoły. Uczestniczyli oni bowiem w prawdziwej sesji Rady Miasta, która odbyła się w dniu 30 kwietnia 2017r. w sali obrad Urzędu Miasta. Przez ponad godzinę mogli obserwować jak w praktyce Rada Miasta podejmuje najważniejsze decyzje dotyczące życia w naszym mieście. Pan przewodniczący Krzysztof Kuchta na początku sesji serdecznie powitał gości, oraz poinformował, iż młodzież uczestniczy w niecodziennej lekcji wiedzy o społeczeństwie. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał drobny upominek z logo naszego miasta. Taka lekcja wiedzy o społeczeństwie bardzo się młodzieży spodobała. Lekcję zorganizowali p.Tomasz Antczak oraz p. Marcin Rybak.

Autor Gimnazjum Nr 3 im. Józefa Piłsudskiego