Mlekoteka w filii „Tkacz”

807

W ramach obchodów Tygodnia Promocji Karmienia Piersią, po raz pierwszy w Tomaszowie zostanie zorganizowana akcja „Mlekoteka” – inicjatywa promująca karmienie mlekiem kobiecym. Spotkanie odbędzie się we wtorek 30 maja o godz. 16.30 w Miejskim Centrum Kultury, filii „Tkacz” przy ul. Niebrowskiej 50.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych tematyką karmienia piersią – przyszłe i obecne mamy, karmiące kiedyś i teraz, ale także te kobiety, którym z jakichś powodów nie udało się karmić. Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny. Dzieci w każdym wieku są również mile widziane (dla starszych przewidziane są zajęcia z animatorem).

Tematem przewodnim będą „Mleczne historie – opowieści laktacyjne”. W miłej i ciepłej atmosferze przy kawie i ciastku, wszystkie mamy będą miały szanse podzielić się swoimi historiami o podjętych trudach, sukcesach, wyzwaniach, których doświadczyły przy karmieniu piersią.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się na spotkanie, wysyłając informację na adres e-mail: kontakt@karmimysie.pl (imię, nazwisko, ewentualnie ilość dzieci i ich  wiek).

Nie zastanawiaj się i przyjdź na spotkanie – zapraszamy!

Autor Miejskie Centrum Kultury