X Piknik LOKALNI NIEBANALNI

787

Ruszył nabór do udziału w tegorocznym Pikniku Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI, który odbędzie się 10 września 2017 r. na terenie „Przystani” przy ul. PCK 2/4. Do udziału w tej edycji serdecznie zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego oraz nieformalne grupy inicjatyw lokalnych prowadzące działalność na terenie Miasta. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 14 sierpnia.

Poniżej dostępny jest formularz zgłoszeniowy i regulamin Pikniku. Druki też można otrzymać w siedzibie Urzędu Miasta w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia przy ul. POW 10/16, budynek C, parter, pokój 2.

Celem imprezy jest promowanie aktywności społecznej i idei wolontariatu oraz prezentacja działalności i dorobku III sektora, a także wymiana doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Wydarzenie organizowane przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz lokalne organizacje i grupy nieformalne, a także Miejską Radę Działalności Pożytku Publicznego i Młodzieżową Radę Miasta cieszy się ogromnym zainteresowaniem tomaszowian. To święto aktywnego miasta, ukazujące czym zajmuje się miejski sektor pozarządowy. Oprócz prezentacji poszczególnych organizacji, program Pikniku przewiduje także inne atrakcje. Również w tym roku nie zabraknie, popularnej zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników, gry terenowej z nagrodami pod hasłem „Strzał w dziesiątkę”. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Bieżących informacji o Pikniku udziela:

Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia

tel. 44 724 23 11 wew. 274, 275, tel. 605 335 693

e-mail: wsp@tomaszow-maz.pl

Pliki do pobrania

Autor Urząd Miasta