Wakacje z dzieckiem we Wrocławiu? Mamy sprawdzone pomysły na letnie atrakcje!

688

Wakacje z dzieckiem we Wrocławiu wcale nie muszą być nudne! Możemy zapewnić naszym pociechom mnóstwo rozwojowych atrakcji, które doskonale wypełnią im czas, pozostawiając po sobie wspaniałe wspomnienia i cenne doświadczenia.

Jakie atrakcje czekają na dzieci podczas wakacji we Wrocławiu?

Jeśli spędzasz wakacje z dzieckiem we Wrocławiu, masz naprawdę wiele możliwości na ciekawe wykorzystanie tego czasu. Możesz pozwolić dziecku rozwinąć nowe pasje na warsztatach kulinarnych w Krzywym Kominie. Brak czasu nie musi stanowić dla was ograniczenia. Jeśli nie możesz zawieźć dziecka na zaplanowane zajęcia, skorzystaj z usług PlayTaxi. Na warsztatach mile widziane są wszystkie dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Głównym celem warsztatów jest przekonanie dzieci do tego, że gotowanie nie musi być przykrym obowiązkiem, lecz kreatywną i satysfakcjonującą zabawą. Kulinarna przygoda potrwa cały tydzień. W tym czasie wszystkie dzieci będą się mogły poczuć jak profesjonalni szefowie kuchni, ucząc się przyrządzać wspaniałe potrawy, którymi będą mogły zadziwić rodzinę i przyjaciół.

Wrocławski park linowy wakacyjna atrakcja dla dzieci lubiących wyzwania

Park linowy na Wyspie Opatowickiej we Wrocławiu to miejsce, które pokocha każde dziecko spędzające wakacje w mieście. Niezwykły tor przeszkód zawieszony na wysokości od 2 do 17 metrów nad ziemią oferuje ponad kilometr tras spacerowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Wśród gęsto zasadzonych drzew czeka na nas ponad 110 różnych atrakcji – mostków o różnym stopniu stabilności, siatek, kładek czy drewnianych platform zawieszonych na mocnych, stalowych linach, dzięki której możemy się bawić beztrosko i bezpiecznie, czując jednocześnie dreszczyk emocji. Dla dorosłych i dzieci przygotowano aż siedem tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzieci do lat 15 wchodzą na teren parku pod opieką dorosłych (jeden opiekun może wejść z dwojgiem dzieci). Dla najmłodszych miłośników przygód (dzieci do trzech lat) przygotowano specjalną trasę Myszka, której stopień trudności został dostosowany do ich możliwości.

Park Linowy na Wyspie Opatowickiej jest także doskonałym miejscem na imprezę integracyjną czy przyjęcie urodzinowe. Jeśli zdecydujemy się zrobić dziecku taką niespodziankę, organizatorzy przygotują na nasze potrzeby dwie strefy. Jedna z nich będzie dostosowana do potrzeb najmłodszych uczestników przyjęcia, czyli dzieci w wieku od 3 do 5 lat, natomiast w drugiej mogą się bawić nieco starsze dzieci, w wieku od 6 do 12 lat.

Zabierając dzieci do parku linowego, nie musimy się obawiać o ich bezpieczeństwo. Przed rozpoczęciem zabawy każdy uczestnik otrzymuje sprzęt asekuracyjny, na który składają się lonża, uprzęż, karabinki oraz rolki. Następnie wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzają z nami odpowiednie szkolenie, na którym przedstawiają najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Ponadto podczas całego pobytu w parku kadra czuwa, aby nie stało nam się nic złego. Jeśli z jakiegoś powodu zdecydujemy się zakończyć zabawę wcześniej, pracownicy parku pomagają nam bezpiecznie zejść na ziemię. Nie musimy się zatem niczego obawiać – w parku linowym na Wyspie Opatowickiej najważniejsza jest dobra zabawa i nasz komfort.

Publikacja: insane.agency