Patryk Jakubczyk zawodnikiem Lechii!

355

Zarząd Lechii Tomaszów Mazowiecki zakontraktował kolejnego piłkarza. Nowym zawodnikiem naszego klubu został Patryk Jakubczyk. Obrońca będzie reprezentował zielono-czerwone barwy co najmniej przez trzy lata z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Tym samym tomaszowianie pozyskali pierwszego młodzieżowca w tym okienku transferowym.

Boczny obrońca ma 19 lat i pochodzi z Radomia. Patryk Jakubczyk od kilku sezonów występował w Broni Radom. W sezonie 2015/2016 wystąpił nawet w wiosennym meczu Broni z Lechią, które zakończyło się wysokim remisem 4:4. Defensor spędził wtedy na murawie 75 minut. Na trzecioligowym froncie Jakubczyk zagrał w dwudziestu trzech meczach w tym dwanaście razy wybiegł w podstawowym składzie. W sumie spędził na murawie 1104 minuty.

Piłkarz trenował z drużyną Lechii praktycznie od samego początku okresu przygotowawczego. Wziął udział w kilku meczach kontrolnych tomaszowian i wypadł w nich bardzo dobrze. To nie koniec wzmocnień tomaszowian. Z drużyną trenuje kilku młodych zawodników. Ostateczne decyzje zostaną podjęte po meczu sparingowym z Pilicą Białobrzegi.

Autor www.lechia1923.pl