Ceramika Paradyż na Cersaie 2017

783

25 września w Bolonii rozpocznie się 35. edycja międzynarodowych targów płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek Cersaie. Wydarzenie stanie się miejscem spotkań czołowych producentów branży ceramicznej z całego świata. Wśród nich nie zabraknie również Ceramiki Paradyż, która ponownie zaprezentuje swoje portfolio produktowe na międzynarodowej arenie. 

Cersaie to prestiżowe i najważniejsze wydarzenie branżowe o charakterze handlowym. Targi są doskonałą okazją do przeprowadzenia wielu spotkań biznesowych oraz do zacieśniania współpracy z obecnymi kontrahentami i nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami. To także miejsce prezentacji najnowszych trendów w dziedzinie ceramiki i projektowania wnętrz.

Ceramika Paradyż w charakterze wystawcy uczestniczy w targach nieprzerwanie od 2001 roku, kiedy to jako pierwszy polski producent płytek ceramicznych została zaproszona do udziału w bolońskiej imprezie. Od 17 lat firma zaskakuje odwiedzających prezentując najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesne wzornictwo. Podobnie jak rok temu, Ceramika Paradyż podczas tegorocznej edycji zaprezentuje swoją ekspozycję na stoisku wystawienniczym zajmującym powierzchnię 200m2. Tym razem firma zaprasza odwiedzających na spacer po mieście. Oryginalna koncepcja pozwoli zanurzyć się w kameralnych uliczkach zdobionych unikalnymi kolekcjami płytek. Wśród nich znaleźć będzie można zarówno nowości, jak i premiery produktowe. Cała ekspozycja została podzielona na strefy tematyczne. Dominować będzie wielkomiejski styl przełamany motywami ze świata fauny i flory. Nie zabraknie także klasyki w nowoczesnym wydaniu, inspiracji strukturą kamienia i delikatnego drewna oraz geometrycznych kształtów.

Zapraszamy do Bolonii w dniach od 25 do 29 września br. na stoisko Ceramiki Paradyż: Hala – 15 Stoisko – E20