Magiczny wieczór Tomaszowskich Seniorów

580

W niedzielny wieczór – 22 października w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się niezwykle klimatyczna uroczystość z okazji Dnia Tomaszowskich Seniorów. Tym razem na zaproszenie prezydenta Marcina Witko „na jeden dzień do Tomaszowa” przyjechał Michał Bajor.

Kilkaset osób uczestniczących w koncercie bardzo żywo i przychylnie reagowało na prezentowane przez niego utwory, które znalazły się na niedawno wydanej płycie „Od Kofty do Korcza”. Nie zabrakło także piosenek francuskich wykonawców jak Edith Piaf czy Jacques Brel.

Tegoroczny koncert, podobnie jak poprzedni, miał charakter charytatywny. Zbieraliśmy fundusze na protezę dla Adasia Woźnicy – ucznia trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 10.

Adaś urodził się z wieloma wadami, jedną z nich jest brak prawej nogi . Do poruszania się konieczna jest proteza, dzięki której może uczęszczać do szkoły, biegać , jeździć na rowerze oraz nartach. Proteza, wraz z jego rozwojem, wymaga częstych napraw i wymian , co wiąże się  z dużymi kosztami.

Dzięki hojności tomaszowian udało się zebrać niebagatelną kwotę 7.530,00 zł, za co w imieniu Adasia i Jego rodziców serdecznie dziękujemy.

Źródło: UM