Jak sprawić, by zakupy w internecie były jeszcze tańsze i łatwiejsze?

896

Każdego dnia dokonujemy decyzji zakupowych. Kupujemy podstawowe produkty spożywcze, odzież oraz elektronikę i usługi. Często stoimy przed wyborem, czy udać się do sklepu stacjonarnego, czy kupić coś przez internet. Poniżej udowadniamy, że warto kupować w sklepach internetowych i odpowiadamy na pytanie, jak sprawić by nasze zakupy były jeszcze tańsze i łatwiejsze w realizacji.

Dlaczego zakupy przez internet są lepsze od tradycyjnych?

Często boimy się kupować przez internet, ponieważ nie możemy zobaczyć wcześniej towaru lub boimy się być oszukani. Okazuje się jednak, że zakupy internetowe są tak samo bezpieczne, jak te w punkcie stacjonarnym, a do tego wszystkiego o wiele wygodniejsze. Obawa przed nabyciem czegoś, co nam się nie spodoba jest bezpodstawna, ponieważ na zwrot mamy 14 dni. Owszem, możemy myśleć, że ktoś nas oszuka i np. zamiast wymarzonego telefonu otrzymamy cegłę w kartonie, ale takie sytuacji na dzień dzisiejszy wynikają tylko i wyłącznie z nieuwagi. By tego uniknąć, wybierajmy tylko znane sklepy i marki, które cieszą się dobrą opinią. Te dwie obawy są najczęstszym powodem rezygnacji z zakupów w internecie. A przecież kupowanie w sieci jest o wiele wygodniejsze, ponieważ możemy dokonać zamówienia z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili. Nie musimy czekać w kolejkach lub korkach i marnować czasu na poszukiwanie produktu na sklepowych półkach. Wystarczy usiąść do komputera lub smartfona na kilkanaście minut i gotowe. Dodatkową korzyścią jest fakt możliwości uzyskania lepszej ceny niż w sklepie stacjonarnym, rabatu, kodu promocyjnego lub gwarantowanego cashbacku. Dzięki temu zakupy w sieci są łatwiejsze, tańsze i przyjemniejsze.

Cashback – co to takiego?

Z terminem cashback większość z nas spotkała się już zapewne niejednokrotnie. Często jednak nie mamy pojęcia, czym w rzeczywistości jest. Tymczasem sprawa jest banalna. W cashbacku chodzi o zwrot pieniędzy. To usługa, która jest proponowana przez banki oraz sklepy. Dzięki niej możemy otrzymać zwrot części wydanych przez nas pieniędzy na konto. Ostatecznie, dostając np. 20 zł cashbacku z zakupionej za 200 zł marynarki, możemy powiedzieć, że kupiliśmy go taniej o 10%.

Jak zdobyć gwarantowany cashback?

Gwarantowany cashback możemy zdobyć dokonując zakupów poprzez np. portal zrabatowani.pl. Na tle innych serwisów tego typu ma on wiele zalet, które pozwalają nam na wygodne i szybkie zakupy. Dzięki temu portalowi znajdziemy nie tylko nową parę jeansów lub butów, ale kupimy również za jego pośrednictwem wymarzony telewizor, perfumy oraz zrobimy podstawowe zakupy spożywcze. Obecność ponad 500 sklepów w jednym miejscu jest sporym ułatwieniem, które pozwala nam zaoszczędzić czas na szukaniu. Ale to nie wszystko. W serwisie mamy do naszej dyspozycji kody rabatowe, promocje oraz gwarantowany cashback z dokonywanych zakupów. Jak otrzymać zwrot pieniędzy? Wystarczy, że założymy konto na stronie www.zrabatowani.pl. Potrzebne nam będzie do tego tylko podanie adresu e-mail oraz hasła, które sami wymyślimy. Następnym krokiem jest wybranie interesującego nas produktu. Gdy tylko zdecydujemy, co chcemy kupić, musimy kliknąć w przycisk, który przeniesie nas do konkretnego sklepu internetowego. Tam pozostaje nam już tylko dokończenie zakupów, uzupełnienie danych do wysyłki i – na sam koniec – opłacenie zamówienia. W momencie, gdy tylko nasze zamówienie otrzyma status „opłacony”, otrzymamy zwrot części pieniędzy na nasze konto w zrabatowani.pl. Otrzymane w ten sposób środki możemy przelać na własne konto bankowe lub przekazać na cele charytatywne. Dzięki temu nie tylko możemy kupować tanio, szybko i przyjemnie, ale również pomagać innym, którzy są w potrzebie. Listę organizacji, które możemy wesprzeć, znajdziemy również w serwisie. A dzięki intuicyjnemu i przejrzystemu panelowi naszego konta, będziemy mieli podgląd na dokonane transakcje, które oczekują na zwrot oraz te, które są już uznane. Dzięki temu portalowi nasze zakupy staną się jeszcze bardziej przyjemne i korzystne.