Kolejni nietrzeźwi kierowcy zostali wyeliminowani z ruchu drogowego

484

Tym razem ucierpiała tylko karoseria pojazdów, jednak do tragedii było bardzo blisko, po raz kolejny przypominamy „pijani kierowcy wiozą śmierć”. Zapraszamy do obejrzenia spotu filmowego „Powstrzymaj pijanego kierującego”.

31 października o godzinie 17:45, w Kolonii Łaznów 35-letni kierujący fiatem palio zjechał na przeciwległy pas ruchu i zdarzył się z prawidłowo jadącym mitsubishi którym kierowała 38 letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego. Kierujący pojazdami zostali przebadani na zawartość alkoholu. 35- latek wydmuchał prawie 3 promile, kierująca mitsubishi była trzeźwa.

1 listopada o godzinie 15:10 na skrzyżowaniu ulic Jana Pała II i Podleśnej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 63-letni mieszkaniec Bełchatowa kierując peugeotem jechał od Nagórzyc, skręcając w ulicę Podleśną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu setowi, którym kierował 31-letni mieszkaniec Tomaszowa, doprowadzając do zderzenia pojazdów, w wyniku czego w/w pojazdy uderzyły w mercedesa benza który jechał ulicą Podleśną. Uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości osób biorących udział w zdarzeniu, kierujący peugeotem i mercedesem byli trzeźwi, natomiast, kierującemu seatem alkotest wykazał ponad 2 promile. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z Tomaszowa. Nietrzeźwych kierujących teraz czeka ich sprawa, grozi im do 2 lat więzienia.

Źródło: KPP