Marihuana zamiast odżywki?

712

Tomaszowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 44 -letniego mężczyznę, posiadającego marihuanę o czarnorynkowej wartości ponad 70 tysięcy złotych. Podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące znacznych ilości narkotyków.

Policjanci z wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy pracowali nad sprawą narkotykową od kilku tygodni. Wcześniej docierały do nich informacje o tym, że 44 letni mieszkaniec Tomaszowa może posiadać znaczne ilości środków odurzających. 28 marca 2018r. funkcjonariusze zauważyli podejrzewanego na parkingu samochodowym. Mężczyzna został wylegitymowany i razem z policjantami wrócił do swojego domu, gdzie druga policyjna ekipa już czekała z nakazem przeszukania.

Stróże prawa znaleźli narkotykowy magazyn. Już od progu czuć było charakterystyczny zapach marihuany. Notowany w przeszłości za konflikty z prawem 44 latek narkotyki schował w różnych skrytkach. Głównie w opakowaniach po odżywkach. Łącznie ujawniono 1846 gramów marihuany, o czarnorynkowej wartości prawie 70 tysięcy złotych. Usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat więzienia.

Źródło: KPP