Tragiczny wypadek motocyklisty w Tomaszowie Maz.

2295

Tomaszowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Mazowieckim wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku z udziałem motocyklisty, który miał miejsce na skrzyżowaniu ulicy Spalskiej i Sosnowej. Niestety, kilkanaście godzin po zdarzeniu 32- letni kierowca jednośladu zmarł.

Do zdarzenia doszło 20 kwietnia 2018 roku o godz. 17:55. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy obecnych na miejscu, 44- letni kierujący samochodem osobowym marki Volvo wyjeżdżając z ulicy Sosnowej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo ulicą Spalską kierowcy motocykla marki Suzuki doprowadzając do zderzenia się pojazdów. 32- latek w ciężkim stanie trafił do tomaszowskiego szpitala. Niestety, pomimo wysiłku lekarzy, zmarł kolejnego dnia rano. Wszystkie okoliczności tego wypadku wyjaśniają tomaszowscy policjanci.

Z uwagi na sprzyjającą aurę na drogach pojawia się coraz więcej pasjonatów dwóch kółek. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i rozsądek. Pamiętajmy, że chwila naszej nieuwagi może kosztować nas lub innych utratę zdrowia lub życia.

Źródło: KPP