Nowości Kina Helios

275

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami  przedpremiery, czterech premier oraz informacja o projektach specjalnych.

„Wyszczekani”- przedpremiera

Szalona komedia. Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami.

Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11769/Wyszczekani

 „Futrzaki ruszają na ratunek”

Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój.

Wspólne mieszkanie jest uciążliwe dla obu futrzaków, szczególnie tak od siebie różnych. Jednak gdy stają w obliczu nieziemskiej katastrofy ruszają na ratunek innym zwierzętom i przekonują się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11790/Futrzaki-ruszaja-na-ratunek

„Bella i Sebastian 3”

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce, żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać.

Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody.

Start 31.05.2018 godzina 15:30

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11752/Bella-i-Sebastian-3

„Pozycja obowiązkowa”

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości.

A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11961/Pozycja-obowiazkowa

„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”

W czeluściach mrocznego i groźnego przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i poznaje hazardzistę Calrissiana.

Tak rodzi się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi Gwiezdne wojny.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11760/Han-Solo%3A-Gwiezdne-wojny—historie

 

Seans z Cyklu Kino Konesera – „Dziewczyna we mgle”

 W małej, odizolowanej od świata, górskiej mieścinie młoda dziewczyna wychodzi z domu do kościoła, ale nigdy tam nie dociera. Na miejscu zaginięcia pojawia się charyzmatyczny detektyw Vogel, znany z przykuwania uwagi mediów. Kiedy poszukiwania nastolatki nie przynoszą rezultatów, bezpodstawnie kieruje swoje podejrzenia na nauczyciela literatury. Vogel ignoruje brak twardych dowodów i brnie w oskarżenia.

Kiedy coraz trudniej jest ukryć matactwa w śledztwie, sprawa przyjmuje zupełnie inny obrót.

Start 28.05.2018 godzina 18:30

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11849/Dziewczyna-we-mgle

Seans z cyklu Kultura Dostępna – „Cicha noc”

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt).

Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Start 31.05.2018 godzina 13:00; 18:00

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10736/Cicha-noc

Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios 1-3 czerwca 2018

Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku!

W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

Bella i Sebastian 3 – kolejna część przygód Belli i Sebastiana, tym razem w towarzystwie przesympatycznych szczeniaczków Atosa, Portosa i Aramisa,

Futrzaki ruszają na ratunek – Maksiu to kot, który uwielbia śpiewać, a Bobo jest bobrem, który ceni sobie spokój. Tak różne charaktery muszą jednak połączyć swoje siły, by spieszyć innym zwierzętom z pomocą.

Wyszczekani – Max to pracujący dla policji rottweiler, który ma niesfornego partnera – człowieka. Wspólnie muszą rozwikłać kryminalną zagadkę podczas prestiżowej wystawy psów, a to spowoduje mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie – zobaczcie sami jak narodziła się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi Gwiezdne wojny.

Na ten szczególnie atrakcyjny repertuar zapraszamy również w dniu 31 maja!

Weekend dnia dziecka w kinach Helios to również konkursy z nagrodami, atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! Od 1 do 3 czerwca kina Helios będą należały do dzieci!

Więcej informacji: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/6361/Weekend-Dnia-Dziecka-w-kinach-Helios-1-3-czerwca-2018