Ceramika Paradyż na Festiwalu Płytki Ceramicznej

378

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Festiwal Płytki Ceramicznej – trzydniowa impreza plenerowa organizowana z budżetu obywatelskiego w ramach inicjatywy „Opoczyńska Płytka Promuje Łódzkie“, której główną ideą jest przywrócenie ceramicznej tożsamości miasta. Na festiwalu nie mogło zabraknąć Ceramiki Paradyż, która zaplanowała dla uczestników liczne atrakcje i niespodzianki.

Festiwal Płytki Ceramicznej zainauguruje konferencja połączona z  wystawą zdjęć „Opoczyńskie Dziedzictwo Ceramiczne“, którą zaplanowano w pierwszym dniu imprezy (10 sierpnia) o godzinie 12:00 w Miejskim Domu Kultury. Jednym z uczestników panelu dyskusyjnego odbywającego się w ramach konferencji będzie przedstawiciel Ceramiki Paradyż, który opowie historii firmy i działaniach na rzecz lokalnej społeczności, a także o mecenacie artystycznym.

Ponadto na gości Festiwalu czekać będą dodatkowe atrakcje w postaci m.in. jarmarku ceramicznego, konkursów, czy licznych koncertów znanych gwiazd muzycznych oraz lokalnych artystów. Przez trzy dni w strefie wystawców goście festiwalu będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z pracownikami firmy oraz spojrzeć na produkty Ceramiki Paradyż z zupełnie innej perspektywy. Na specjalnie przygotowanym na to wydarzenie stoisku z wirtualną rzeczywistością firma zaprosi do interaktywnej gry, która zawierać będzie elementy rywalizacji. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody niespodzianki.

Festiwal dla nas oznacza coś radosnego i wesołego, dlatego też podczas wydarzeń odbywających się w przestrzeni miejskiej, odchodzimy zupełnie od tradycyjnych form eksponowania produktu. Stawiamy na pozytywne emocje, którymi chcemy podzielić się z wszystkimi uczestnikami imprezy – mówi Tomasz Popielawski, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż.

Ceramika Paradyż będzie także obecna w strefie interaktywnej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Firma zadba bowiem o aktywności zarówno dla starszych, jak i dla najmłodszych uczestników festiwalu. Dzieci i dorośli odwiedzający strefę Ceramiki Paradyż będą mogli pobawić się na specjalnym torze przeszkód, a następnie odpocząć na leżakach i spokojnie porozmawiać.