100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Wyniki konkursu na wykonanie muralu.

692

Autor: Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

W poniedziałkowy wieczór, podczas koncertu patriotycznego „Mój dom, mój świat” dokonano podsumowania konkursu na wykonanie projektu graficznego muralu pt. „100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę” zorganizowanego przez prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz fundację TM Innowacje.

Konkurs skierowany był do młodzieży – uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim. Spośród 24 prac komisja wyłoniła trzech zwycięzców, którzy otrzymali nagrody pieniężne oraz pamiątkowe albumy z rąk pana Konrada Borowskiego – prezesa fundacji TM Innowacje. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy uczniom za aktywne włączenie w nasze działania oraz nauczycielom i dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 – pani Magdalenie Fałek za wsparcie udzielone uczestnikom i organizatorom.

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia „Galerii w Ratuszu”, znajdującej się na I piętrze budynku głównego Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Do końca tygodnia można tam obejrzeć wszystkie prace przygotowane przez uczniów.