Wyniki etapu szkolnego XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

852

28.11.2018 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Do konkursu przystąpiły 74 osoby (uczniowie klas 1TH, 1TIw, 1IT). Uczniowie rozwiązywali test składający się z 20 pytań, które dotyczyły m.in.: przemiany materii, witamin, chorób dietozależnych, systemu znakowania produktów spożywczych, nikotyny, a także pojawiły się zagadnienia z ochrony środowiska.
Najlepszą wiedzą w tym zakresie wykazał się uczeń klasy 1IT Jakub Sanek, który będzie reprezentował naszą szkołę w etapie rejonowym olimpiady 14.12.2018r.
Kolejne miejsca zajęli: Arkadiusz Wrzosek uczeń klasy 1TIw, Mateusz Mazurek uczeń klasy 1IT.
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Opiekun szkolnego koła PCK Beata Goździk