Helios poleca

597

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami aż pięciu premier.

 Śniegu: Po drugiej stronie lustra”

W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda.

Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13730/Krolowa-Sniegu%3A-Po-drugiej-stronie-lustra

„Mary Poppins powraca”

Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności.Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!

W roli słynnej niani zobaczymy znakomitą Emily Blunt(„Dziewczyna z pociągu”, „Tajemnice lasu”). „Mary Poppins Returns”wyreżyserował Rob Marshall („Tajemnice lasu”, „Chicago”). Scenariusz opracował David Magee („Życie Pi”) na podstawie opowiadania, które współtworzył zMarshallem i Johnem DeLucą („Tajemnice lasu”) opartego na motywach książek o Mary Poppins autorstwa P.L. Travers.

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13557/Mary-Poppins-powraca

„Aquaman”

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata.

Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13564/Aquaman

„Pech to nie grzech”

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) niema szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach –Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (BarbaraKurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohater kadaje się wciągać w romantyczną intrygę.

W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany,nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13574/Pech-to-nie-grzech

„Spider-Man Uniwersum”

Kinowy powrót jednego z najważniejszych superbohaterów,ikony popkultury – Spider-Mana! Animowana superprodukcja Sony/Marvel zabierze nas do alternatywnego Spider-Świata, w którym poznamy Milesa Moralesa,nastolatka z Brooklynu, który niespodziewanie dla samego siebie odkrywa w sobie… Spider-Mana. Z pomocą nieoczekiwanych przyjaciół uczy się, jak wyzwolić w sobie (super)bohatera.

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13784/Spider-Man-Uniwersum

 W filmie spotkamy całe uniwersum postaci związanych z przygodami Spider-Mana. Na widzów czekają niespodzianki, nieoczekiwani goście,ale przede wszystkim mnóstwo humoru i zabawy konwencją. Gigantyczne wrażenie robi sposób animacji, jakim posłużyli się twórcy filmu.