Akcja Ciasto

711

Autor:ZSP Nr 3 im. Jana Pawła II

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z Tomaszowskim Domem Dziecka.  Rokrocznie odwiedzamy w okresie Świąt Bożego Narodzenia podopiecznych tej placówki by złożyć życzenia i  przekazać dzieciakom prezenty. W tym roku wychodząc naprzeciw ich  potrzebom za zebrane w czasie „Akcji Ciasto” pieniądze  zakupiliśmy sprzęt muzyczny, który posłuży dzieciom podczas występów oraz do organizacji dyskotek. My również zostaliśmy obdarowani prezentami, a były to pierniczki własnoręcznie przygotowane przez dzieci. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze przy pysznej herbacie i słodkościach. Bardzo dziękujemy pani Dyrektor Barbarze Zegar i jej podopiecznym za tak serdeczne przyjęcie.

Dnia 18 grudnia 2018 r. młodzież naszej szkoły odwiedziła podopiecznych Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, którym przekazała zabawki i gry edukacyjne zakupione za środki zebrane podczas „Akcji Ciasto”.
Ponadto Mikołaj i jego asystencji odwiedzili dzieci w klasach obdarowując je zabawkami zebranymi przez starszych kolegów, uczniów ZSP nr 3. Mikołaj mógł podziwiać talenty artystyczne wychowanków Ośrodka zarówno wokalne jak i taneczne. Nad całością czuwali pani Katarzyna Geszcz, pani Elżbieta Mrozicka oraz pan Jacek Mrozicki.

Przy tej okazji chcemy tez podziękować młodzieży oraz rodzicom za pyszne ciasta. Bez Was nie byłoby tej akcji.

Organizatorzy  akcji: Jacek Mrozicki, Katarzyna Geszcz,  Elżbieta Mrozicka