Autor: I LO Im. Jarosława Dąbrowskiego
05 stycznia 2019 roku uczniowie 1 Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie  Mazowieckim bawili się na balu studniówkowym w sali Arboretum w  Studziankach.
Obecnością zaszczycił nas Starosta Tomaszowski-Mariusz  Węgrzynowski. Bal rozpoczął polonez wspólnie zatańczony przez uczniów,  przedstawicieli władz powiatu, dyrekcję szkoły, nauczycieli i rodziców.
Następnie uczniowie w podziękowaniu za trud włożony w ich edukację przez ostatnie 3 lata,wręczyli nauczycielom kwiaty.
Chwilę  później maturzyści zaprezentowali przed całą widownią polonezy w swoim  wykonaniu. Nie mogło zabraknąć muzycznych występów.
Po pierwszym daniu na scenę zaproszono naszych utalentowanych i wybitnych artystów: Kamilę Kamocką oraz Adama Wiączka.
Nic dziwnego, że wszyscy byli zachwyceni wykonaniem.
Po lampce szampana wzniesionej za powodzenie na maturze, rozpoczęła się szalona zabawa do białego rana. 
 
                 
 