Ferie zimowe z MCK

724

Autor: MCK

Jak co roku Miejskie Centrum Kultury przygotowało ofertę dla dzieci w ramach akcji zimowej w okresie ferii.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w filii MOK odbędzie się akcja zimowa pod hasłem „Bajeczne ferie”. Dzieci będą mogły wziąć udział m.in. w warsztatach artystycznych, zajęciach rekreacyjnych, odbędzie się również wycieczka autokarowa do Łodzi. Więcej informacji pod nr tel. 44 724 42 93.

W tym samym czasie w filii DOK odbędzie się akcja zimowa pn. „Ferie w pięciu smakach”, podczas których dzieci wezmą udział w warsztatach m.in. kulinarnych, sensorycznych czy ceramicznych. Odbędzie się także wycieczka do Muzeum Zabawek.

Zapisy w sekretariacie Filii DOK lub pod numerem telefonu 44 723 15 15.

Akcja zimowa realizowana przez MCK filię Tkacz przebiegać będzie pod hasłem „Zimowe eksperymentarium”. Oferta jest skierowana do dzieci w wieku od 6 – do 12 lat. Zajęcia zostaną przeprowadzone w drugim tygodniu ferii zimowych tj. 18-22 lutego. W ramach akcji odbędą się zajęcia warsztatowe, wycieczki, basen oraz wyjście do kręgielni. Więcej informacji pod numerem tel. 447245192.

Dla każdego uczestnika zapewniamy ciepły posiłek każdego dnia. Szczegóły i zapisy udzielają sekretariaty poszczególnych filii.