Podziękowanie od Domu Dziecka „Słoneczko” dla ZSP Nr 3

659

Autor: ZSP Nr 3 im. Jana Pawła II

Dnia 23 stycznia 2019 r. w  Domu Dziecka w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się noworoczne spotkanie przyjaciół placówki, podczas którego otrzymaliśmy podziękowanie za udzielone wsparcie. W  czasie uroczystości dzieci wystawiły współczesną wersję bajki o Kopciuszku. Podczas przedstawienia wykorzystano zakupiony przez nasza szkołę sprzęt muzyczny. Po zakończeniu części oficjalnej  był czas  na rozmowy i planowanie dalszej współpracy. Nasza szkoła bowiem od lat w ramach akcji „Ciasto” wspiera działalność placówki. Szczególne podziękowania należą się młodzieży oraz rodzicom za udział w tej szlachetnej inicjatywie. Opiekunami akcji są nauczyciele i wychowawcy: Katarzyna Geszcz, Elżbieta Mrozicka i Jacek Mrozicki.