Widzewskie śniadanie z dziennikarzami

669

Autor: www.widzew.com

W czwartek na stadionie przy al. Piłsudskiego działacze Widzewa spotkają się z przedstawicielami mediów. – Liczymy na owocną dyskusję – mówi prezes Remigiusz Brzeziński

Z inicjatywą spotkania wyszedł Remigiusz Brzeziński, czasowo oddelegowany z Rady Nadzorczej spółki Widzew Łódź SA do pełnienia funkcji prezesa zarządu. Działacze czterokrotnego mistrza Polski chcą w nieformalnej atmosferze porozmawiać ze dziennikarzami sportowymi, którzy zajmują się klubem z al. Piłsudskiego. Liczymy na pożyteczną dyskusję o teraźniejszości i przyszłości klubu, a także chcemy wysłuchać uwag, wniosków i pomysłów całego środowiska dziennikarskiego.

Widzew Łódź jest jednym z najbardziej medialnych klubów w Polsce. Przy wsparciu kibiców robimy wszystko, by wrócił na należne miejsce, czyli do ekstraklasy. Wypełnione po brzegi trybuny i fantastyczny pozytywny doping są świetną wizytówką Łodzi – podkreśla Remigiusz Brzeziński. – Zależy nam, by ludzie, którym bliskie jest dobro klubu i Łodzi, ze sobą współpracowali, poznali swoje potrzeby i wzajemnie sobie pomagali. Chcemy, by komunikacja między klubem i mediami wchodziła na coraz wyższy poziom – dodaje.