Ferie zimowe w Tomaszowie Mazowieckim

517

Autor: Urząd Miasta

Ślizgawki w Arenie Lodowej, wyjazdy na basen, zajęcia plastyczne, muzyczne i sportowe – między innymi z takich atrakcji będzie można skorzystać podczas ferii zimowych w Tomaszowie Mazowieckim.

Ślizgawki, szkółka łyżwiarstwa figurowego i Mistrzostwa Polski w Arenie Lodowej

9 i 10 lutego w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików. Zachęcamy do podziwiania zmagań młodych adeptów łyżwiarstwa szybkiego. W sobotę zawodnicy będą rywalizować w godz. 10.00 – 14.30, a w niedzielę w godz. 10.00 – 14.30. Wstęp wolny!
Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim przygotowała specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców województwa łódzkiego, którzy w poniedziałek rozpoczną ferie zimowe. Od 11 do 24 lutego ze ślizgawki będzie można korzystać codziennie od 10.30 do 22.00.

Bilety za jednorazowe wejście na ślizgawkę kosztują od 7 do 13 zł. W kasie Areny Lodowej są również dostępne karnety na 12 wejść (od 70 do 130 zł). Natomiast pięciogodzinny kurs nauki jazdy na łyżwach kosztuje 250 zł. Obiekt honoruje m.in. Karty Tomaszowianina, Karty Dużej Rodziny, MultiSport Plus, FitProfit oraz OK System. W Arenie Lodowej funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu oraz punkt ostrzenia łyżew prowadzony przez firmę zewnętrzną. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie internetowej https://arenalodowa.pl/cennik-sezon-zimowy.html

Od 9 lutego w Arenie Lodowej funkcjonować będzie odpłatna szkółka łyżwiarstwa figurowego. Zapisy – tel. 788660127, e-mail: lutz.piaseczno@gmail.com

W ubiegłym roku ponad 15,5 tys. osób odwiedziło Arenę Lodową w okresie ferii zimowych.